Prefabrik bina malzemeleri (Duvar panelleri, çelik birleşim elemanları, tavan kaplaması, tavan izolasyonu ve çatı kaplama malzemeleri) Dış kapısı çelik kapı, iç kapılar amerikan panel kapı, balkon kapıları PVC camlı kapının takılması, Pencerelerin, Vasistasların ve camların takılması, Binanın iç ve dış cephe boyasının yapılması, Bina içerisindeki elektrik ve su tesisatlarının çekilmesi, elektrik ve su armatürlerinin verilmesi dahildir.
Zemin betonu ve her türlü hafriyat ve çevre düzenleme işleri, zemin ve duvar kaplamaları (şap, seramik, halı, fayans vb.) , prefabrik bina harici dış bağlantıların yapılması (elektrik, pissu, temiz su) , belediyeden alınması gereken müsaadeler ve ruhsat işleri, ısıtma ve soğutma tesisatları (kalorifer, klima vb.), Samsun dışı montajlarda montaj ekibinin konaklama ve yemek bedelleri, malzemenin nakliye ve nakliye sigortası müşterimize aittir. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda yukarıda yer alan kalemlerle ilgili hizmet verebiliriz.
Türkiye’nin her bölgesine hizmet verebiliyoruz. Samsun dışı alımlarda montaj ekibinin konaklama ve yemek giderlerini alıcı karşılamaktadır. (kaba montaj ekibi 5, boya montaj ekibi 2 kişidir)
Ruhsat, binanın kurulacağı bölgeye dahil olan Belediyenin inisiyatifindedir. Ruhsat almak için mimari plan, elektrik planı, mekanik planı ve zemin etüdü alınması müşteriye aittir. Ruhsat ve diğer tüm yasal izinler, müşterimizin sorumluluğundadır.
Prefabrik konutlarda kullandığımız dış duvar kalınlığı 10 cm’dir. Duvar panelleri arasındaki 16 dansti yoğunluğundaki EPS, ve çatı izolasyonu için kullanılan taş yünü, normal betonarme binadan çok daha fazla ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.