Prekon, ön üretimli yapılar alanında 10 yıla varan deneyime sahip; pazarlama, üretim ve uygulama alanında tecrübeli profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur.

Uzun yıllardır müşterilerine yüksek kalitede ve uluslararası standartlarda prefabrike binalar, şantiye mobilizasyon binaları, hafif çelik konstrüksiyonlu yapılar, yaşam konteynerleri ve kabinler sunmaktadır.

Bu alanda yüksek bir potansiyel barındıran üretim altyapısını ve teknik imkanlarını, malzeme kalitesi ile birleştirerek ekonomik ve kaliteli ürünler ortaya çıkarmaktadır.

Çözümün en önemli ayağını güçlü bir teknik altyapı ve üretim aşaması oluşturur. Kaliteli ve yerinde kontrolleri yapılan hammadde ve yarı mamuller; güçlü mühendislik altyapısı ve uygun tekniklerle işlenerek, her türlü ihtiyacı karşılama potansiyeline sahip bir ürün yelpazesine dönüştürülmektedir.

Montaj aşamasında ise Prekon, özenle seçilmiş yetkin ekipleri ile benzersiz bir şantiye ortamı sunar. Prekon’un müşterileri ile kurumsal düzeyde ilişkisi tüm süreçler boyunca kesintisiz devam eder.

Prekon’un kurduğu organizasyon ve benzersiz süreç yönetimi, deneyimli ekipleri ile yürüttüğü operasyonların; müşterilerinin memnuniyeti ile sonuçlanmasını ve hesap edilemeyen maliyetlerin bertaraf edilmesini sağlar.

Taahhüt ettiği işlerin eksiksiz, sorunsuz ve zamanında teslim edilmesine odaklanan Prekon, her aşamada müşterilerinin şantiyelerine en uygun çözümü bulma odaklı bir yaklaşım sergiler.

Müşteri memnuniyeti odaklı prensipleri ile Prekon, uzun yıllardır olduğu gibi gelecekte de mutlu bireyler ile mutlu toplum inşasında güzel ülkemize hizmet etmeye devam edecektir.

Bize Ulaşın